• Ota yhteyttä
  • Etsi

    Ota yhteyttä

    Ota meihin yhteyttä digitaalisissa haasteissasi

    map-1

    Sinun yhteyshenkilösi

    Suomi

    Lähetä tarjouspyyntösi tähän osoitteeseen: sales@eficode.com

    Pasi

    Myynti

    Pasi Anila

    pasi.anila@eficode.com

    +358 400 301 400

    tuomas-keranen

    Eficode ROOT

    Tuomas Keränen

    tuomas.keranen@eficode.com

    +358 40 530 1672

    raino

    UX tutkimus ja saavutettavuus

    Raino Vastamäki

    raino.vastamaki@eficode.com

    +358 50 309 6169

    Lauri Palokangas

    Markkinointi ja viestintä

    Lauri Palokangas

    lauri.palokangas@eficode.com

    +358504864918

    Tanska

    Lähetä tarjouspyyntösi tähän osoitteeseen
    sales-dk@eficode.com

    adam-henriques

    Kööpenhamina

    Adam Henriques

    adam.henriques@eficode.com

    +45 28 12 90 94

    michael-willumsen

    Kööpenhamina

    Michael Willumsen

    michael.willumsen@eficode.com

    +45 31 24 89 85

    Danny Lajer

    Aarhus

    Danny Lajer

    danny.lajer@eficode.com

    +45 31 50 89 72

     

    Saksa

    Lähetä tarjouspyyntösi tähän osoitteeseen
    sales-de@eficode.com

    petteri ahonen portrait

    Berliini/Köln/München

    Petteri Ahonen

    petteri.ahonen@eficode.com

    +49 172 415 16 17

     

    Norja

    Lähetä tarjouspyyntösi tähän osoitteeseen
    sales-no@eficode.com

    george.buhai

    Oslo

    George Buhai

    george.buhai@eficode.com

    +47 41 35 55 66

    Ruotsi

    Lähetä tarjouspyyntösi tähän osoitteeseen
    sales-se@eficode.com

    cai-bergman

    Göteborg / Tukholma

    Cai Bergman

    cai.bergman@eficode.com

    +46 76340 30 50

    Alankomaat

    Lähetä tarjouspyyntösi tähän osoitteeseen
    sales-nl@eficode.com

    andre-sibov-eficode

    Amsterdam

    Andre Sibov

    andre.sibov@eficode.com

    +31 6 1127 48897

    Ota yhteyttä

    Onko sinulla kysyttävää? Täytä lomake